Senior QA Engineer

Human Resources Poland
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Narzędzia

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, lidera spośród dostawców usług IT w Polsce, poszukujemy specjalistów na stanowisko:
Region wykonywanej pracy: Gliwice (śląskie)

Oferujemy:

  • Samodzielną pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach,
  • Elastyczne formy współpracy i elastyczny czas pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne), możliwość zdobycia certyfikatów,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta Benefit MultiSport, pakiet medyczny),
  • Możliwość ciekawych wyjazdów zagranicznych.

Wymagania

Opis stanowiska:
  • Stała współpraca z zespołem projektowym, udziały w SCRUMach.
  • Testowanie aplikacji webowych / desktopowych / mobilnych i/lub webservisów (w zalezności od projektu).
  • Udział w projektach międzynarodowych.
Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze QA,
  • Min. 2 lata doświadczenia w automatyzacji testów (selenium, jmeter),
  • Znajomość metod postępowania w testach automatycznych i umiejętność ich zastosowania przy użyciu narzędzi do testowania automatycznego,
  • Praktyczna wiedza na temat rozwoju oprogramowania przy użyciu języków takich jak m.in. Java, C#, SQL oraz języków skryptowych Python etc.,
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu,
  • Znajomość narzędzi z obszaru automatyzacji, CI i raportowania,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i komunikacji,
  • Znajomość technik testowania i tworzenia przypadków testowych.

Mile widziane:
  • Certyfikaty ISTQB / ISEB,
    Podstawy programowania w Javie albo Pythonie,
    Doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych / mobilnych / desktopowych,
    Znajomość jednego z systemów kontroli wersji (SVN/Git),
    Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.