Programista .NET

Human Resources Poland
  • Umowa o pracę Umowa

Baza danych

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, lidera spośród dostawców usług IT w Polsce, poszukujemy specjalistów na stanowisko:
.NET Developer
Region wykonywanej pracy: Gliwice (śląskie)

Opis stanowiska:
  • Tworzenie zaawansowanych aplikacji na platformę .NET,
  • Stała współpraca z zespołem projektowym,
  • Udział w SCRUMach,
  • Możliwość udziału w projektach międzynarodowych.

Wymagania

Wymagania:
  • Minimum 2 lata praktycznego doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformę .NET,
  • Dobra znajomość baz danych SQL Server i/lub Oracle,
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się wzorcami projektowymi,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Mile widziane:

  • Znajomość ASP.NET MVC,
  • Znajomość JavaScript i HTML,
  • Znajomość XML,
  • Znajomość przynajmniej jednego z ORM: Entity Framework i/lub NHibernate.
Oferujemy:

  • Pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach,
  • Elastyczne formy współpracy,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne),
  • Możliwość zdobycia certyfikatów,
  • Bogaty pakiet socjalny (min.. Karta Benefit MultiSport, pakiet medyczny czy firmowy sportowy kabriolet),
  • Możliwość ciekawych wyjazdów zagranicznych.