Programista .NET

Grupa ProfAs

od 2 500 zł netto

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Grupa ProfAs Sp. z o.o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacji na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz zespół złożony z profesjonalistów jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakoś wykonywanych usług. Dla naszego Klienta, który jest innowacyjną spółka działającą na rynku nowoczesnych technologii, specjalizującą się w dostarczaniu moblilnych rozwiązań z zakresu Business Intelligence, wspomagających decyzje zarządcze, poszukujemy Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków: • utrzymanie i modyfikacja systemów informatycznych klientów oraz wewnętrznych.
• praca nad projektami informatycznymi

Wykorzystywane technologie:

• C#, C+, platforma .net ( LINQ, XAML, WPF) w zależności od projektu również technologie Webowe ( Angular, JavaScript )

Wymagania:

• preferowane 2 letnie doświadczenie na stanowisku programisty .NET
• znajomość C# oraz WPF, Linq
• znajomość SQL ( preferowany MS SQL Server)
• komunikatywność
• umiejętność przekazywania informacji
• gotowość do podejmowania wyzawań
• chęć rozwoju zawodowego
• znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

• JavaScript, CSS, nHibernate, XML, HXML Schema

Oferujemy:

• ciekawą pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie, bez sztywnych korporacyjnych barier
• dedykowany mentor dbający o rozwój kompetencji zawodowych
• wynagrodzenie ( UoP lub B2B ) uzależnione od doświadczenia, umiejętności
• możliwe dodatkowe benefity pozapłacowe – karnety sportowe, prywatna opieka medyczna

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 , ze zm.)"