Java/Python Developer

PGB HR
  • Umowa o pracę Umowa

Agencja Personalna PGB HR dla swojego Klienta – polskiego oddział brytyjskiego koncernu informatycznego, zajmującego się projektowaniem procesorów graficznych, stosowanych między innymi w smartfonach, tabletach poszukuje osoby na stanowisko:Java/Python Developer Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
• rozwój automatycznych systemów wspierających rozwój oprogramowania, takich jak systemy walidacji, systemy automatyzacji testów itp.
• Współpraca z projektantami sprzętu, sterowników oraz symulatorów sprzętu.

Wymagania:
• Znajomość języka Python i podstaw języka Perl
• Znajomość języka Java
• Umiejętność projektowania i programowania obiektowego (OOP)
• Znajomość środowiska UNIX/Linux oraz programowania w powłoce
• Znajomość relacyjnych baz danych SQL (w szczególności MySQL)
• Wykształcenie wyższe informatyczne, elektroniczne lub pokrewne
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość języka UML
• Doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych
• Znajomość systemów kontroli wersji

Klient oferuje:
• Pracę w dziedzinie najnowszych technologii
• Międzynarodowe środowisko pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Prywatną opiekę medyczną
• Akcje firmy przydzielane pracownikom 2 razy do roku
• Karty wstępu do obiektów sportowych
• Elastyczny czas pracy
• Możliwość sfinansowania relokacji do Wrocławia

Pozdrawiam/Best regards
Roksana Sobczyk
Asystent ds. rekrutacji i sprzedaży
tel. +48 534 990 690
[email protected]