Programista C++ - Poznań - 2 500 - 5 000 zł netto

Sales For
Język programowania
Inne

Firma SALES FOR w imieniu swojego Klienta, firmy o zasięgu międzynarodowym, które realizuje zaawansowane projekty informatyczne w krajach takich jak: Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Indie, Australia, Chiny poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
Programista C++
Nr Ref: PCPP/P/143/2015
Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
Udział w projektowaniu oprogramowania
Rozwijanie, utrzymanie oraz tworzenie nowego oprogramowania
Przygotowywanie dokumentacji technicznej
Wymagania:
Wykształcenie wyższe w specjalności Informatyka lub pokrewnych
Znajomość programowania w języku: C++ lub Java
Mile widziana znajomość jednej z technologii: .NET, WCF, WPF
Mile widziana umiejętność tworzenia aplikacji webowych z wykorzystaniem jednej z technologii: MVC, ASP.NET, C#, JavaScript, CSS
Umiejętność pracy w zespole
Nie wymagamy doświadczenia w programowaniu komercyjnym
Oferujemy:
Atrakcyjny pakiet bonusowy
Twórczą pracę w ambitnym zespole
Szkolenia techniczne dostosowane do ścieżki kariery
Bibliotekę techniczną
Codzienne przekąski na koszt firmy
Indywidualną ścieżkę szkoleniową
Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym
Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
Kontakt z najnowszymi technologiami
Pracę w profesjonalnym zespole
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: [email protected] w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: PCPP/P/143/2015
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Lindleya 16, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).