Java Developer [rozwój nowych produktów]

j-labs software specialist Sp. z o.o.

9 000 - 14 300 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • http://www.j-labs.pl WWW

Język programowania
Framework
Inne

Projekt: Celem projektu jest rozwój dwóch nowych produktów, nad którymi pracują osobne zespoły.
Pierwszy zapewnia liniom lotniczym wgląd do dochodów z zawieranych umów handlowych.
Drugi produkt pomaga liniom lotniczym budować strategie lojalnościowe, jednocześnie umożliwiając rozwój i utrzymanie relacji z Klientami. Produkty wymagają projektowania i dostarczania rozwiązań z udziałem dużych ilości danych (Big Data) i zaawansowanych technik wizualizacji danych. W obu projektach wykorzystywane są najnowsze technologie.
W projekcie stosowane są testy jednostkowe – JUnit, Jasmine. Planowane jest również wprowadzenie TDD oraz Pair Programming.

Technologie:

  • Java 8, Spring Data, Hibernate,
  • JavaScript, D3.js, ReactJS, HTML5, CSS3, Grunt/Gulp,
  • SQL, PL/SQL, Talend (Data Integration – ETL/ELT), Oracle, Tomcat, Git, Jenkins, Linux Scripting.
Środowisko pracy: Windows/Linux, Intelli/Eclipse, Oracle, Oracle SQL Developer, Toad for Oracle.
Metodologia: praca odbywa się zgodnie z metodologią Agile.

Możliwość podjęcia współpracy w ramach kontraktu B2B.

Wymagania

Obowiązki: Developer będzie odpowiedzialny za rozwój nowego produktu, projektowanie i dostarczanie rozwiązań z udziałem dużych ilości danych (Big Data).

Wymagania:

Minimum 2 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku Java (JEE),

Doświadczenie w pracy z wzorcami projektowymi oraz frameworkami (np. MVC, Struts, Spring, Hibernate),

Znajomość relacyjnych baz danych (np. Orale),

Znajomość technologii frontendowych (m.in.: JavaScript),

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • budżet szkoleniowy w wysokości 3000 PLN

O j-labs software specialist Sp. z o.o.

j-labs: więcej możliwości

Co nas wyróżnia?
  • w j-labs dajemy Ci realne narzędzie rozwoju – dedykowany budżet szkoleniowy w wysokości 3000 PLN – sam zdecydujesz na jakie szkolenia, książki, konferencje i certyfikacje chcesz go wydać,
  • w j-labs dopasujemy Ci projekt zgodnie z Twoim doświadczeniem i oczekiwaniami,
  • w ramach j-labs możesz zmieniać projekty,
  • w j-labs wierzymy w ludzi, szanujemy naszych Pracowników i traktujemy ich po partnersku,
  • proponujemy również współpracę B2B.