Senior Java Developer - GE Industrial Internet applications

  • Warszawa
  • Umowa o pracę

With dynamic EDC organization growth we are looking for candidates for positions of Senior Java Developer to develop high quality java code and Eclipse plugins for IBM Rational platform intergation.

Apply now on our website: http://www.edc.pl/available-jobs/asdssssejd/

Wymagania i obowiązki

Responsibilities

- Develop high quality java code
- Develop Eclipse plugins for IBM Rational platform integration
- Coding and testing systems modules, in accordance with design specifications
- Apply methodologies like Lean/Agile/XP, CI, Software and Product Security, Scalability, Documentation Practices, refactoring and Testing Techniques
- Work with Business Analysts to understand product requirements and vision
- Working in an international environment

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Rowerownia dla pracowników
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Doskonała atmosfera pracy

O Engineering Design Center (Instytut Lotnictwa/GE)

Engineering Design Center to przykład – trwającej od 2000 roku – doskonale rozwijającej się współpracy światowego lidera branży inżynieryjnej, jakim jest General Electric, z nowoczesną polską jednostką badawczo-rozwojową – Instytutem Lotnictwa w Warszawie. Nasi inżynierowie nie tylko mają możliwość korzystania z rozwiązań technologicznych GE, ale także testowania na miejscu projektowanych elementów. Z liczbą 1800 zatrudnionych inżynierów jesteśmy jednym z największych ośrodków inżynieryjnych w Europie. Obok różnorodnych, technologicznych branż, takich jak lotnictwo, energetyka czy przemysł naftowy, działamy również w obszarze technologii cyfrowych.

Mamy szeroką ofertę dla programistów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności łącząc najnowsze rozwiązania IT z technologiami inżynieryjnymi najwyższej klasy.