Programista C#/Unity 3D

Qumak

7 000 - 11 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 501-1000 pracowników Rozmiar firmy

  • 1985 Rok założenia firmy

  • http://www.qumak.pl WWW

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Obowiązki:
  • Współtworzenie platformy symulatora szkoleniowego w zakresie oprogramowania oraz integracji urządzeń peryferyjnych
  • Rozwój narzędzi wspomagających edycję scenerii oraz scenariuszy symulacji
  • Opracowywanie schematów logicznych, algorytmów i fizyki sterowania dla pojazdów, postaci
  • Proceduralne generowanie obiektów graficznych, tekstur, post efektów
  • Współpraca z zespołem programistów, grafików i analityków

Wymagania

Wymagane:
  • Bardzo dobra znajomość C# i platformy .NET (min. 2 lata doświadczenia zawodowego)
  • Gruntowna umiejętność pisania elastycznego kodu, stosowania wzorców projektowych i zasad OOP
  • Bardzo dobre zdolności matematyczne i analityczne
  • Doświadczenie w pracy z algorytmami i przetwarzaniem danych
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji SVN / Git
  • Dobre umiejętności pracy zespołowej w metodykach Agile
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym czytać i tworzyć dokumentacje techniczne
  • Pasja tworzenia rozwiązań innowacyjnych, wykorzystania kreatywności i własnej inicjatywy

Mile widziane

  • Znajomość środowiska Unity3D lub podobnego
  • Doświadczenie z zakresu programowania, profilowania i optymalizacji gier, proceduralnego generowania grafiki
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformy mobilne
  • Znajomość języków HLSL lub Cg

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w dużej, renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Środowisko pracy umożliwiające zdobywanie cennego doświadczenia
  • Dostęp do najnowszych technologi
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodność projektowa

O Qumak

Twórz z nami świat nowych technologii !
QUMAK S.A. to lider integratorów IT. Jesteśmy spółką z polskim kapitałem, działającą na rynku od ponad 30 lat, co pozwoliło nam osiągnąć pozycję stabilnie zarządzanej firmy i zaufanego pracodawcy. Łączymy kompetencje infrastrukturalne z umiejętnościami IT, realizując innowacyjne projekty w kilkunastu liniach biznesowych, m.in.: Software Development, Business Intelligence & Big Data, Business Continuity & Data Security, Data Center, Contact Center, Building Automation czy Smart City.  Naszymi klientami są międzynarodowe korporacje z branży telekomunikacyjnej, finansowej, energetycznej oraz organizacje z sektora publicznego.