Architekt aplikacji - programista PHP

Lobo HR

5 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Firma prowadząca liczne projekty dla lidera z branży motoryzacyjnej w Polsce (Volkswagen Group Polska)

Oferta:
  • Widełki: 5 - 10 k zł brutto,
  • Udział w najważniejszych projektach firmy,
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i kompetencji,
  • Prywatną opiekę zdrowotną,
  • Udział w ubezpieczeniu grupowym.

Wymagania

Najważniejsze wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość PHP, MS .NET, Javascript,
  • Znajomość języka zapytań SQL; znajomość baz danych MSSQL, MySQL,
  • Umiejętność pracy z gotowymi frameworkami (np. PHP Zend Framework, backbone, inne),
  • Bardzo dobra znajomość html, xhtml, CSS, xml,
  • Bardzo dobra znajomość WSDL, Rest,
  • Podstawowa znajomość programów graficznych, np.: Photoshop, Flash,
  • Wysoka jakość tworzonego kodu,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych języków programowania,
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w zespole,
  • Znajomość Jira,
  • Znajomość Bitbucket.

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie aplikacji – moduły funkcjonalne, frontend/backend, bazy danych (MS SQL, MySQL),
  • Implementacja na podstawie specyfikacji projektowej,
  • Tworzenie interfejsów WS,
  • Budowa aplikacji webowych integrujących się z istniejącymi systemami klientów.