Programista PHP

Rockon - agencja technologiczna

4 000 - 6 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2013 Rok założenia firmy

  • http://rockon.tech WWW

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

W związku z rozwojem i nowymi projektami poszukujemy obecnie back-end developera do pracy na etat w biurze firmy w Warszawie.

Do twoich głównych zadań będzie należało rozwijanie naszych obecnych systemów, które funkcjonują w tej chwili jako skończone lub prawie skończone rozwiązania wykorzystywane przez naszych Klientów.

W Rockon liczy się kultura pracy i proces powstania projektów dlatego każdy projekt to nie tylko Ty, ale cały zespół gdzie wyznaczone role powodują komfort codziennego wypełniania swoich obowiązków.

Wymagania

Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętności programowania w oparciu o wybrany framework (zend, cake, symfony, codeigniter)
- znajomość CMS'a Drupal lub Wordpress
- znajomość sql
- entuzjazm w poznawaniu nowych rozwiązań
- znajomość systemu GIT
- znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym (dokumentacja, specyfikacja projektu itp.)
- pozytywne podejście i zaangażowanie:)

Mile widziane:
- znajomość JS
- znajomość CSS i HTML
- znajomość metodologii Scrum i idei Agile

Obowiązki:
- programowanie w PHP dedykowanych aplikacji w oparciu o wybrane frameworki lub systemy CMS
- analiza specyfikacji projektowej
- przygotowywanie dokumentacji projektowej

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • XBOX

O Rockon - agencja technologiczna

Rockon to zaangażowany zespół realizujący dedykowane projekty dla klientów z Polski i zagranicy.
Rockon to firma zajmująca się wdrażaniem, integracją i tworzeniem digitalowych, zaawansowanych technologicznie narzędzi dla klientów. Jej pojawienie się wiąże się z zachodzącym powszechnie procesem cyfrowej transformacji w przedsiębiorstwach. Posiada jednocześnie rozwinięte kompetencje produkcyjne jak software house i doradcze jak firma konsultingowa. W odróżnienie od agencji interaktywnych odpowiada na potrzeby biznesowe a nie tylko marketingowe.