Java Developer (Senior) - Stibo Systems

  • Gdańsk
  • 1500 - 3400 € netto
  • Umowa o pracę

Oferujemy pracę  w zespole R&D zarządzanym bezpośrednio przez Stibo Systems.
Poszukujemy zarówno osób z dużym doswiadczeniem (lata pracy:5+)  jak i mniejszym (lata pracy: 2+).

Główne zadania polegają na rozwijaniu back-endu i front-endu dużego projektu STEP związanego z zarządzaniem danych (Master Data Management).

Więcej na temat samego produktu:

Kontrakty oferujemy w Euro (przeliczane po aktualnej stawce PL-EUR pod koniec miesiąca i wypłacany w złotówkach) po atrakcyjnych stawkach.
Dodatkowe benefity:

  • karta Multisport plus,
  • ubezpieczenie medyczne premium wraz z pokryciem kosztów leków (LuxMed),
  • ubezpieczenie na życie.

Oferujemy różne formy współpracy. Zakres wynagrodzenia jest uzależniony od poziomu technicznego kandydata.

Wymagania i obowiązki

Nasi programiści mają realny wpływ na proponowane rozwiązania dlatego poszukujemy osób silnie zorientowanych na potrzeby klienta, które lubią programować w metodyce Agile i są otwarte na proponowanie nowych rozwiązań. Praca jest zorganizowana w 3-4 osobowych zespołach SCRUM.

Technologie, w których będzie pracować zespół:
  • Java8/J2EE,
  • OSGi,
  • SQL,
  • GWT,
  • Swing,
  • Oracle,
  • In-Memory DB,
  • MongoDB,
  • XML, HTML/CSS.
Osoby zainteresowane mogą sie kontaktowac bezpośrednio przez e-mail: [email protected]