Java Developer

50 - 110 zł netto / godzinowo

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Szukam dla firmy, który dostarcza nowoczesne projekty dla klientów z sektora finansowego osoby na stanowisko: Java Developera

Firma specjalizuje się głównie w projektach związanych z płatnościami, budową aplikacji mobilnych oraz projektowaniem i optymalizowaniem infrastruktury IT.

Na co dzień używają następujących technologii: IntelliJ IDEA, Git, GitLab, Jenkins, Phabricator, Trello, Groovy, Bouncy Castle.

Miejsce pracy: Warszawa (Praga lub Mokotów)
Wynagrodzenie 50-110 zł/h przy B2B ( zależne od umiejętności junior / mid /senior ).

Wymagania

Wymagania: doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o technologie Java / JEE
znajomość Spring i/lub Hibernate i/lub JPA lub alternatywnych frameworków
praktyczna znajomość produktów bazodanowych (znajomość Oracle będzie dużym plusem)
umiejętności przewidywania i rozwiązywania problemów
zainteresowanie aspektami bezpieczeństwa w architekturze oprogramowania
dobra znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie

Obowiązki:

zatrudniona osoba będzie częścią zespołu który projektuje i wdraża użytkowe oprogramowania mobilne oraz backendowe dla wielu klientów z branży finansowej.
dołączy do zespoły 4- 10 osobowego
będzie pracowała w oparciu o metodykę Agile

Zainteresowane osoby proszę o przysłanie CV na adres mail [email protected]