Programista PHP - staż

Personia

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&ExecutiveSearch. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: 60/2015

Zakres obowiązków:
• Tworzenie stron i aplikacji internetowych
• Rozwój gotowych produktów
• Aktywne uczestnictwo w kreowaniu rozwiązań technologicznych
• Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług Wymagania:
• Znajomość XHTML oraz CSS (umiejętność pisania czystego kodu oraz kodu funkcjonującego na większości popularnych wyszukiwarek, zgodność ze standardami W3C)
• Znajomość PHP – w stopniu podstawowym
• Znajomość budowy i funkcjonowania systemów CMS
• Podstawowa znajomość JavaScript oraz Jquery
• Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
• Zaangażowanie, rzetelność oraz terminowość realizowanych zadań

Oferujemy:
• Bezpłatny staż (250h) z możliwością zatrudnienia na umowę zlecenie po jego zakończeniu
• Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
• Elastyczne godziny pracy
• Możliwość rozwoju i poszerzania zakresu swoich umiejętności
• Uczestnictwo w ciekawych projektach

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: [email protected], podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.