Programista PHP / PHP Developer

VM.pl

4 000 - 6 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2004 Rok założenia firmy

  • http://www.vm.pl WWW

Firma vm.pl specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania oraz rozwiązań it w branży wydawniczej i edukacyjnej. W ciągu 12 lat vm.pl z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 475 projektów dla ponad 66 klientów.

W związku z rozwojem firmy vm.pl poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista PHP / JS, którzy dołączą do zespołu i wesprą nas w tworzeniu nowych rozwiązań informatycznych, bazujących na wykorzystaniu tabletów i smartfonów jako nośnika treści edukacyjnych, w połączeniu z on-linowymi systemami sprawdzającymi wiedzę. Oferujemy:

• Możliwość zdobycia profesjonalnego doświadczenia i praca z nowoczesnymi technologiami.
• Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne benefity.
• Elastyczne godziny i swobodna atmosfera pracy.
• Otwartość na nowe idee i pomysły naszych pracowników.
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwój własnych kompetencji.

• Wynagrodzenie 4000-6000 w zależności od umiejętności.

Zapraszamy do dołączenia do zespołu vm.pl!

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected]

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez vm.pl sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Wymagania

Zadania:
• Projektowanie, implementacja i integracja rozwiązań webowych i mobilnych.
• Tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Dobra znajomość języka PHP lub JavaScript.
• Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej. Mile widziane:
• Znajomość frameworka backbonejs lub angularjs.
• Znajomość frameworka symfony 2.0+.
• Znajomość systemów kontroli wersji GIT

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje

O VM.pl

vm.pl Software House specjalizuje się w tworzeniu i dostarczaniu wysokiej klasy dedykowanego oprogramowania oraz indywidualnych rozwiązań informatycznych.

W ciągu 12 lat zespół vm.pl zrealizował ponad 475 projektów dla około 70 klientów, szczególnie na rynku wydawniczym i edukacyjnym. Z naszych rozwiązań korzystają miliony dzieci i tysiące nauczycieli.

Realizujemy również dedykowane projekty dla naszych polskich i zagranicznych klientów.