Web Developer R&D

Szukamy doświadczonego Web Developera, który będzie tworzył produkty Connectmedica dedykowane na rynki globalne.

Opis Stanowiska

• Tworzenie kodu HTML/CSS/JavaScript.
• Udział w tworzeniu i implementacji innowacyjnych aplikacji webowych.
• Analiza wymagań i szacowanie pracochłonności zadań.

Wymagania i obowiązki

Wymagania

• Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Bardzo dobra znajomość HTML5/CSS3.
• Bardzo dobra znajomość JavaScript (znajomość framework-a AngularJS mile widziana).
• Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design.
• Dobra znajomość systemów kontroli wersji (GIT).
• Wyższe wykształcenie techniczne.

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Pokój gier
  • Szkolenia

Informacje o rekrutacji