Programista Java / Android

  • Kraków
  • 3500 - 4000 zł netto
  • Kontrakt

Poszukujemy programisty Java do stałej współpracy przy tworzeniu i rozwijaniu aplikacji mobilnych dla platformy Android.

Oferujemy pracę w niewielkim, dynamicznym, pełnym pomysłów zespole oraz możliwość nabycia sporej praktyki pod okiem doświadczonego architekta oprogramowania.

Wymagania i obowiązki

  • Znajomość języka Java w stopniu przynajmniej dobrym (atutem będzie znajomość Java 8).
  • Znajomość platformy Android w wersji 4 i wyższych.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Komunikatywność.

Atutami będą:
  • Doświadczenie w pracy z danymi pochodzącymi z systemu GPS.
  • Doświadczenie bazodanowe - język SQL, podstawowa administracja bazą danych MySQL‏.

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy

O Zalass Consulting

Specjalizujemy się w programowaniu i wdrażaniu aplikacji mobilnych i systemów wspierających procesy biznesowe.