Frontend Software Engineer (od juniora po seniora)

Opis oferty

PROJEKTY - wzmacniamy dwa zespoły projektowe:

1) projekt własny (deepsense.io) - platforma open-source realizująca wizualny język programowania, który umożliwia tworzenie i wykonywanie aplikacji przetwarzających dane na klastrach Apache Spark. Zawiera bardzo wiele elementów uczenia maszynowego i analityki predykcyjnej

2) nowy projekt dla zagranicznego klienta - którego celem jest stworzenie systemu zarządzającego wszystkimi instancjami chmur. Nowoczesny stack technologiczny, bardzo ambitny projekt od strony architektonicznej, prowadzony w 100% przez CodiLime (zaczynając od analizy wymagań przez architekturę po implementację)

Wymagania i obowiązki

Udział w pracach projektowych, kontakt z działem technicznym klienta, dla zainteresowanych wyjazdy zagraniczne.

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic

O CodiLime Sp. z o. o.

Kreujemy Wartość!

CodiLime została założona przez wybitnych algorytmików, złotych medalistów mistrzostw świata w programowaniu zespołowym w konkursie organizowanym przez IBM.

CodiLime projektuje i wdraża autorskie systemy informatyczne w takich dziedzinach jak Fraud & Security Intelligence, Risk Management, Business Analytics, Business Intelligence, Customer Intelligence, Mobile Payments, E-commerce, Web & Mobile Applications. Ponadto firma realizuje szereg projektów w obszarach związanych z BIG DATA, Security, Cloud Computing, OpenStack, OpenContrail, OpenFlow oraz SDN (Software Defined Networks).