Programista Java w sektorze aplikacji bankowych

Ligo Headhunters
  • Umowa o pracę Umowa

Programista Java w sektorze aplikacji bankowych Obecnie poszukujemy 15 osób do działu projektów, rozwoju produktu, utrzymania i rozwoju aplikacji bankowych z mniejszym oraz większym doświadczeniem w programowaniu Java.

Opis stanowiska:
• programowanie wydajnych aplikacji dla sektora bankowego
• odpowiedzialność za rozwój konkretnych modułów lub komponentów tworzonych systemów
• współpraca z analitykami, architektami i testerami
• praca w środowisku międzynarodowym

Wymagania:
• wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub kierunków pokrewnych lub równoważne kwalifikacje poparte doświadczeniem zawodowym
• min. 3 lata praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku
• biegła znajomość języka Java (min. JDK 1.5) oraz technologii J2EE, SQL (Oracle), XML, Hibernate3, EJB 2.1
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
• znajomość baz danych Oracle i/lub DB2
• umiejętność pracy w środowisku Linuxowym wraz z tworzeniem skryptów
• znajomość serwerów aplikacyjnych WebSphere, WebLogic, JBoss lub Liberty będzie dodatkowym atutem
• znajomość jBPM, BPEL lub BPMN będzie dodatkowym atutem
• znajomość środowiska WebSphere Integration Developer (WID), Eclipse, IntelliJ lub NetBeans będzie dodatkowym atutem
• znajomość Vaadin będzie dodatkowym atutem
• umiejętność komunikacji i współpracy w zespole
• zdolność analitycznego myślenia
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• cykl szkoleń początkowych wdrażający w zagadnienia sektora bankowego oraz omawiający używane komponenty programistyczne
• udział w pracach międzynarodowego zespołu, dający możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie płatności elektronicznych
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
• pakiet dodatkowych benefitów: opieka medyczna dla pracownika i rodziny, ubezpieczenie grupowe, fundusz kapitałowy, dofinansowanie do urlopu, karta lunchowa, owoce i ciastka do dyspozycji pracowników
• nowo otwarte, komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji- Ul. Sienna 73/75
• elastyczny czas pracy
• przyjazna atmosfera pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV w języku angielskim pod adres e-mail [email protected] wraz z podanymi oczekiwaniami finansowymi.

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064