Software Engineer .Net

Mindbox
Język programowania
Baza danych
Framework

Aktualnie do długoterminowej współpracy poszukujemy Software Engineer .NET, który będzie realizował projekty dla komercyjnego banku brytyjskiego w Polsce. Czas współpracy: długoterminowo
Zaangażowanie: full time
Lokalizacja: Kraków z możliwością częściowej pracy zdalnej
Forma współpracy: umowa o pracę lub kontrakt, rozliczanie B2B

Oferujemy:
• Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
• Stabilną pracę w zgranym zespole profesjonalistów
• Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach, także za granicą oraz pracy z użyciem nowoczesnych technologii
• Przejrzysty zakres obowiązków i jasne zasady współpracy
• Interesującą i rozwojową ścieżkę kariery w obszarze IT

Wymagania

Krótki opis oferty w języku angielskim: Key Accountabilities:
-Analyze and propose solutions based on business requirements
-Produce accurate, clear, commented and efficient program code from a wide range of program specifications
-Amend and produce External and Internal specifications and standard documentation as required at each stage of project lifecycle, including database / application design
-Review test data output for program / system modification accuracy
-Complete projects in a timely manner

Requirements:
-University or Technical College graduate (preferable in IT)
-Experience with development in T-SQL on MS SQL Server 2008 and higher, reporting services (SSRS, Crystal reports) other database knowledge (Oracle) can be an advantage
- 2-3 year's experience with development in .NET 3.0 (VB.NET) and higher
-Experience with C#
-Professional experience with Visual Studio 2010 and higher
-Good understanding of English is essential
-Ability to absorb new technologies and procedures very quickly
-Prior working experience in a bank or a financial institution will be an advantage but not a must

Zapraszam po szczegóły!
Zapraszam do rozmowy! :)