Junior Business Data Analyst (SQL Server)

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Język programowania
Baza danych
Narzędzia

Dla międzynarodowej firmy, jednego z liderów w branży tłumaczeniowej i IT, szukamy kandydata na stanowisko Junior Business Data Analyst, który będzie pracował z hurtowniami danych (SQL Server). Oferujemy:
- Pracę w IT w międzynarodowym środowisku
- Możliwość korzystania z nowoczesnych technologii
z zakresu BI i hurtowni danych
- Stabilne zatrudnienie oraz pakiet benefitów pozapłacowym (prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie)
- Rozwój pod okiem doświadczonych opiekunów (w tym szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie w narzędziach MS: SSIS, SSRS, SSAS
- Znajomość SQL (T-SQL), SQL Server
- Znajomość zagadnień związanych z hurtowniami danych
- Bardzo dobra znajomość MS Excel i skryptów VBA
- Wysokie umiejętności analityczne
- Dobra znajomość j. angielskiego (B1/B2) Opis stanowiska:
- Zarządzanie i zasilanie hurtowni danych (MS SQL Server)
- Przygotowywanie raportów i zestawień
- Współpraca z zespołem w zakresie tworzenia Dashboard'ów oraz wskaźników KPI
- Automatyzacja pracy zespołów

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.