Programista JavaScript (Warszawa/Poznań)

Billennium Sp. z o.o.
Język programowania
Inne

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy farmaceutycznej, poszukuję Inżynierów ds. Oprogramowania. Praca polega na specyfikowaniu, projektowaniu, rozwijaniu oraz wdrażaniu oprogramowania w oparciu o SFDC, JavaScript/OO, HTML5, CSS3.

Wymagania

Główne Zadania
• Ocena nowych lub zmodyfikowanych wymagań dotyczących wykonalności oraz złożoności zagadnień technicznych, a także wpływu na bieżące lub planowane systemy, standardy oraz wskazówki (inżynieria wymagań)
• Ocena złożoności oraz wpływu na bieżący/ planowany system
• Badanie alternatywnych rozwiązań oraz weryfikacja ich wykonalności
• Określanie wymaganych zasobów technicznych, architektury oprogramowania, interfejsu użytkownika oraz systemy baz danych
• Tworzenie lub dobór najodpowiedniejszych metod, technik, standardów, wskazówek lub narzędzi dla opracowania oprogramowania.
• Tworzenie modeli dla danych, funkcji oraz/ lub obiektów
• Wdrażanie oprogramowania
• Ocena rozwiązań programowych z perspektywy ryzyka bezpieczeństwa, wdrożenie oraz wykonanie wymaganych procedur analizy ryzyka w systemach oprogramowania
• Określanie oraz uzgadnianie poziomów usług dla utrzymania aplikacji
• Analiza problemów, trzeci poziom wsparcia, określanie oraz wdrażanie procedur przekazywania problemów na wyższe szczeble
• Określanie wersji produktów, oprogramowania oraz ich wprowadzenie Wymagania
• HTML5/CSS3
• Object Oriented JS
• jQuery, jQueryMobile, AngularJS
• Znajomość języka Java
• Dostarczanie kodu działającego na różnych przeglądarkach (w tym IE6)
• Umiejętności w obszarze kodowania obiektowego i projekowania oprogramowania
• Doświadczenie w kodowaniu JavaScript
• zaawansowany język angielski
• Własna inicjatywa i umiejętność pracy indywidualnej
• Świetne umiejętności komunikacyjne
• CVS/SVN/git

Metodologia pracy

O Billennium Sp. z o.o.

Billennium od ponad 10 lat specjalizuje się w zwiększaniu efektywności przedsiębiorstw oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu zasobów ludzkich. Realizujemy projekty i badania w Polsce, UE, a także USA, zatrudniając ponad 190 specjalistów w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes.
W 2012 roku trafiliśmy na prestiżową listę Deloitte Technology Fast 50 Central Europe, skupiającą najszybciej rozwijające się innowacyjne przedsiębiorstwa. Głównymi obszarami naszego działania są systemy klasy BPM, CRM, CMS, platformy rozliczeniowe, systemy zarządzania finansami oraz innowacyjne rozwiązania mobilne. Wśród klientów Billennium znajdują się m.in. Orange, Roche, Cyfrowy Polsat, ADP, Siemens, PLL LOT, Polskie Radio, Grupa Nokaut, goldenline.pl, PKP oraz PP Porty Lotnicze.