Programista

Instytyt Badawczy Leśnictwa

3 500 - 5 600 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 201-500 pracowników Rozmiar firmy

  • 1930 Rok założenia firmy

  • http://www.ibles.pl WWW

Opis oferty

INSTYTUT BADAWCZY LEŚNICTWA W SĘKOCINIE STARYM
OGŁASZA KONKURS NA 1 STANOWISKO
PROGRAMISTY
DO ZAKŁADU ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LEŚNYMI IBL W SĘKOCINIE STARYM Konkurs przeprowadzany zostaje w związku z realizacją projektu
REMBIOFOR „Teledetekcyjne określanie biomasy drzewnej i zasobów węgla w lasach"

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- prace programistyczne (projektowanie, implementacja, testowanie),
- przygotowanie narzędzi do automatyzacji procesu przetwarzania danych naziemnego skanowania laserowego oraz
obrazów cyfrowych,
- programowanie aplikacji, bibliotek oraz skryptów w języku C#, C++,
- wsparcie programistyczne dla zaawansowanych przetworzeń danych punktowych,
- przygotowywanie dokumentacji analitycznej na potrzeby projektu,
- przygotowywanie raportów zbiorczych, podsumowujących prace w projekcie,
- udział w opracowywaniu publikacji naukowych. WYMAGANIE
- wykształcenie wyższe.
- bardzo dobra znajomość języków programowania C#, C++ (minimum 2 lata doświadczenia zawodowego
w następujących technologiach: ADO.NET, WCF , Windows Forms, WPF, ASP.NET, MVC, SQL , XNA),
- biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie,
- rzetelność, zaangażowanie i samodzielność,
- prawo jazdy kat. B.

MILE WIDZIANE:
- znajomość CSS, HTML 5, JavaScript, Python,
- znajomość zagadnień związanych z GIS,
- doświadczenie w pracy danymi naziemnego skanowania laserowego,
- doświadczenie w pracy w projektach naukowych,
- podstawowa znajomość statystyki i metod analizy danych,
- doświadczenie w analizach przyrodniczych.

KORZYŚCI
- umowa o pracę na czas określony,
- realna możliwość wpływu na projekt,
- atrakcyjne warunki pracy,
- praca w młodym, dynamicznym zespole,
- praca w interdyscyplinarnym zespole naukowym,
- różnorodność wykonywanych zadań,
- możliwość rozwoju naukowego,
- prywatna opieka medyczna LUX MED,
- dojazd służbowy z centrum Warszawy,
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna
  • praca w interdyscyplinarnym zespole naukowy
  • możliwość rozwoju naukowego
  • dojazd służbowy z centrum Warszawy

O Instytyt Badawczy Leśnictwa

85 lat doświadczenia w badaniach środowiska
Instytut Badawczy Leśnictwa, zgodnie z celami statutowymi, prowadzi badania i prace rozwojowe w zakresie: zalesiania i odnawiania lasu, pielęgnacji, użytkowania, a także ekologii, ochrony przyrody, genetyki oraz ekonomiki i polityki leśnej. Instytut aktywnie uczestniczy w opracowaniu, na rzecz organów władzy państwowej, aktów prawnych oraz innych dokumentów, w tym wynikających z międzynarodowych konwencji i porozumień, a także Polityki Leśnej Państwa.