Specjalista Wsparcia Technicznego IT

  • Umowa o pracę Umowa

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży E-Commerce poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

• Bezpośrednie wsparcie w ramach zapewnienia bieżącej eksploatacji systemów IT
• Rozwiązywanie typowych problemów użytkowników lub sugerowanie alternatywnych rozwiązań dotyczących eksploatacji systemów IT
• Ciągłe śledzenie zgłoszonych problemów pojawiających się/wyświetlanych w systemie wsparcia użytkownika, ich kategoryzacja, kolejkowanie i natychmiastowe wsparcie/obsługa
• Rozwiązywanie problemów, które nie wymagają zaangażowania drugiej linii wsparcia
• Przekierowanie zgłoszonych ale nierozwiązanych problemów do drugiej linii wsparcia
• Stała współpraca z przedstawicielami drugiej linii wsparcia i monitorowanie statusu przekazanych spraw
• Opisywanie podjętych działań w ramach zgłoszonych problemów w obsłudze w systemie wsparcia użytkownika w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu komunikacji z użytkownikami i innymi liniami wsparcia
• Przyczynianie się do rozwoju bazy wiedzy o systemie wsparcia użytkowników (włączając w to typowe oraz już rozwiązane problemy)
• Przekazanie do organizatora systemu wsparcia użytkownika propozycji zmian w funkcjonowaniu systemu w celu jego poprawy
• Ciągłe doskonalenie umiejętności i wiedzy w zakresie wsparcia technicznego użytkownika

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (licencjat lub wyżej)
• Co najmniej bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Podstawowa wiedza z zakresu funkcjonowania aplikacji internetowych
• Doskonałe umiejętności analityczne i organizacyjne
• Niezależność i dobra organizacja pracy
• Znajomość JIRA, ITIL®v3 certificate będą dodatkowym atutem
• Znajomość metodyk zarządzania projektami - zalecane, ale nie konieczne

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość pracy w wielokulturowym środowisku (poniżej dwudziestu narodowości ze wszystkich kontynentów)
• Budowanie kariery na tle międzynarodowym i krajowym
• Możliwość współpracy z liderami na rynku nowych technologii e-commerce
• Pełna wyzwań praca przy ambitnych projektach, wiele możliwości rozwoju umiejętności
• Stałe zatrudnienie w firmie tworzącej zespół prawdziwych pasjonatów myślących globalnie
• Praca w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce i na świecie
• Możliwość szybkiego awansu i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Możliwość zmierzenia się z wyzwaniami stawianymi przez rynek globalny

[email protected]