Młodszy Specjalista ds. Baz Danych

Temrec Consulting Tomasz Motowski

2 500 - 3 500 zł netto

(Warszawa)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dostarczanie drugiej linii wsparcia technicznego dla aplikacji CRM.

Wymagania:
· Bardzo dobra znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL;
· Znajomość PL\SQL i TSQL;
· Biegła znajomości systemów i aplikacji Microsoft (Windows, Office, narzędzia);
· Znajomości zagadnień sieciowych LAN i WAN;
· Mile widziana znajomość języków programowania (C, C++, C#, XML, VBA i.in.);
· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
· Komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy.

Obowiązki:
· Kontrola sprawności i wydajności systemów;
· Zarządzanie procesami back-end;
· Analiza i rozwiązywanie problemów.

Oferta:
× Praca w międzynardowym środowisku;
× Szeroki wachlarz moŜliwości nauki zagadnień bazodanowych;
× Atrakcyjne wynagrodzenie;
× Opieka medyczna.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]