Tester oprogramowania

Grupa ProfAs

do 6 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia

Dla naszego zagranicznego klienta z oddziałem w Polsce, specjalizującego się w dziedzinie architektury oprogramowania, tworzenia i rozwijania oprogramowania oraz zarządzania procesami IT poszukujemy Kandydata na stanowisko: Tester oprogramowania

Miejsce pracy
Warszawa – Mokotów

OPIS STANOWISKA

• Testowanie oprogramowania

Wymagania

WYMAGANIA:

• min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• znajomość RSpec, Cucumber, Selenium, jUnit, Jmeter
• znajomość Ruby lub Java w stopniu umożliwiającym pisanie testów
• znajomość koncepcji związanych z REST API, JSON, XML
• znajomość języka angielskiego w stopniu swobodnej komunikacji
• umiejętność pracy w zespole
• zdolność analitycznego myślenia oraz samodzielność w powierzonych zadaniach

OFERUJEMY:

• udział w ciekawych projektach dla dużych europejskich Klientów
• pracę w międzynarodowym zespole doświadczonych programistów
• atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub B2B
• stabilne zatrudnienie
• pracę z najnowszymi technologiami
• elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania CV na adres : [email protected]

wraz z klazulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 , ze zm.)"