PROGRAMISTA PHP / Praca od zaraz!

35 - 60 zł netto / godzinowo

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

PILNIE poszukuję do software house Cleapps w Poznaniu:
PHP Developera
Zakres czasowy: FULL TIME (flexible)
Zatrudnienie: forma dowolna (preferowana UoP / B2B)
Praca OD ZARAZ
Na start dostaniesz swojego kompa + akcesoria
Realizujemy projekty z obszaru digital/interactive dla szerokiego portfolio Klientów.
Kontakt:
PM 515785603
or
[email protected]

Wymagania

Zakres zadań: - programowanie oraz testowanie aplikacji
- przygotowywanie dokumentacji
- współpraca z innymi członkami zespołu
- analiza wymagań Klienta
- dbałość o najwyższą jakość kodu
- czynny udział w procesie wytwarzania
oprogramowania

Wymagania:

- znajomość technologii: PHP, JavaScript, jQuery, JSON, bardzo dobra znajomość MySQL oraz AJAX
- znajomość różnic i szczególnych wymagań składni różnych przeglądarek internetowych
- znajomość dobrych praktyk programistycznych i wzorców projektowych
- umiejętność analizowania specyfikacji technicznych w celu sprostania wymaganiom stawianym przez Klienta
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
- komunikatywność oraz kreatywność
umiejętność pracy w zespole
- dodatkowym atutem będzie wykształcenie informatyczne

Oferujemy:

- ciekawą i pełną wyzwań pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dogodne warunki zatrudnienia
- nieustanny rozwój kwalifikacji zawodowych
- dostęp do najnowszych technologii i sprzętu
przyjazną atmosferę pracy
- pole do nauki oraz rozwoju pasji i zainteresowań

Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy po przesłanie CV:

W dokumentach prosimy o umieszczenie podpisanego oświadczenia:

„Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 926, poz.101 z 2002 r., z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."