Front End Developer

Droptica Sp. z o.o.

3 000 - 8 000 zł netto

Framework
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Oferujemy:
- Elastyczny czas pracy i możliwość pracy częściowo na zasadzie home office
- Dobre towarzystwo i możliwość uczenia się od innych członków zespołu
- Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
- Praca w biurze we Wrocławiu, Rzeszowie lub Gdańsku
- Ergonomiczne fotele i biurka oraz dobrej klasy sprzęt, aby praca była jak najwygodniejsza
- Relaks przy PS4
- Kartę Multisport

Wraz z CV prosimy o przesyłanie linków do wykonanych projektów (nie mniej niż dwóch) lub portfolio.

Wymagania

Obowiązki: - Tworzenie szablonów dla serwisów internetowych oraz aplikacji webowych na podstawie projektów graficznych.
- Praca z CSS (SASS) i jQuery.

Wymagania:

Wymagania konieczne:
- Dobra znajomość CSS i HTML
- Znajomość SASS
- Znajomość Bootstrap, Zurb Foundation, Zengrids
- Znajomość zasad RWD
- Podstawowa znajomość PHP

Mile widziane:
- Znajomość systemu Drupal
- GIT
- Tworzenie projektów graficznych w Photoshop

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Ergonomiczny sprzęt dobrej jakości
  • Wygodne miejsce pracy
  • PS4 (liga FIFA), Dart

O Droptica Sp. z o.o.

Experts in Enterprise Drupal Development

W Droptica specjalizujemy się w projektach opartych o platformę Drupal i Symfony. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować wysoki poziom usług oraz dostarczać solidne aplikacje.

Doświadczenie i podejście do projektów
Nasze doświadczenie wynika z wieloletniej pracy z i ze stałego wsparcia dla ponad 100 serwisów internetowych obsługujących miliony użytkowników z całego świata, każdego miesiąca.

W pracy używamy tylko sprawdzonych, skutecznych narzędzi, z którymi jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze wyniki pracy:

Wszystkie, nawet najmniejsze projekty są wersjonowane za pomocą systemu Git
Używamy specjalnie dostosowanych serwerów aby zwiększyć wydajność pracy nad aplikacjami
Wszystkie nasze kody są zgodne ze standardami kodowania Drupala (http://drupal.org/coding-standards)

Znajdujemy sięw TOP15 najlepszych drupalowych webshopów według rankungu serwicu Clutch.co.