Programista Android

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Dla naszego Klienta – firmy będącej wiodącym developerem aplikacji mobilnych w Polsce, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Programista Android.
Firma znana jest z produkcji dedykowanego oprogramowania na urządzenia przenośne, aplikacji użytkowych oraz marketingowych i brandowanych. Zespół specjalistów IT przygotowuje rozwiązania na różne platformy: smartfony, tablety, smart TV, konsole do gier, AR. Wśród klientów są największe agencje reklamowe, domy mediowe, producenci telefonów i operatorzy komórkowi.

Oferujemy: Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
Dofinansowanie Karty Multisport
Prywatna opieka medyczna
Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
Możliwość rozwoju

Wymagania

Obowiązki: Programowanie aplikacji na urządzenia mobilne – platforma Android
Projektowanie aplikacji zgodnie z wytycznymi projektowymi i projektem graficznym
Tworzenie dokumentacji projektowej i po-projektowej

Oczekujemy:

Znajomość platformy Android
Bardzo dobra znajomość Java, C
Bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego,
Znajomość wzorców projektowych
Znajomość branży urządzeń mobilnych
XML, JSON
Znajomość Git lub innego systemu wersjonowania

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!