Programista PHP

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Dla naszego Klienta – firmy będącej wiodącym developerem aplikacji mobilnych w Polsce, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Programista PHP.
Firma znana jest z produkcji dedykowanego oprogramowania na urządzenia przenośne, aplikacji użytkowych oraz marketingowych i brandowanych. Zespół specjalistów IT przygotowuje rozwiązania na różne platformy: smartfony, tablety, smart TV, konsole do gier, AR. Wśród klientów są największe agencje reklamowe, domy mediowe, producenci telefonów i operatorzy komórkowi.

Oferujemy: Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
Dofinansowanie Karty Multisport
Prywatna opieka medyczna
Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
Możliwość rozwoju

Wymagania

Obowiązki: Administracja serwera
Obsługa i rozwijanie tworzonych rozwiązań
Projektowanie komponentów i modułów systemowych
Współtworzenie aplikacji internetowych
Implementacja i wdrażanie aplikacji
Dokumentacja kodu
Proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania internetowego i najnowszych technologii
Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań
Organizacja i zarządzanie zapleczem serwerowym aplikacji

Oczekujemy:

Bardzo dobra znajomość PHP, Bazy danych, HTML, CSS
Znajomość Facebook API
Dodatkowo atutem będzie jak najlepsza znajomość: Javascript, jQuery, Testów jednostkowych
Odpowiedzialność
Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!