Tester automatyczny

NBC Sp. z o.o.

6 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Framework

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 200 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT. Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Tester Automatyczny
Nr ref.: TM/KAT/1601/MW
Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy:
• Możliwość udziału w ciekawym, innowacyjnym projekcie dającym możliwości rozwoju,
• Pracę w dynamicznym zespole specjalistów z pasją oraz zaangażowaniem,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych.
• Przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania

Obowiązki:
• Tworzenie skryptów automatycznych – Selenium,
• Wykorzystywanie biblioteki WebDriver,
• Tworzenie scenariuszy i przypadków testowych,
• Tworzenie dokumentacji projektowej,
• Przygotowywanie dokumentacji i danych testowych,
• Współpraca z programistami oraz analitykami,
• Współpraca z klientem w zakresie testów,
• Wsparcie budowy i wdrażania procesów służących zapewnieniu jakości oprogramowania. Wymagania:
• Doświadczenie w testowaniu automatycznym min. 1,5 roku,
• Znajomość baz danych SQL,
• Znajomość Selenium z nakładką JBehave,
• Znajomość SOAP UI (mile widziane),
• Znajomość języka programowania Java,
• Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej test case, test plan,
• Podstawowa znajomość narzędzi do testowania automatycznego.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesyłania aplikacji oraz kontaktu z konsultantem. Osoba odpowiedzialną za rekrutację jest Magdalena Wrębiak.

NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a 53-234 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz cofnięcia zgody.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobowych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku Tester Manualny/Automatyczny."

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy