Programista Java (Warszawa/Ursynów)

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

Do firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania w branży ubezpieczeniowej poszukujemy Pracownika na stanowisko: Programista Java (praca stacjonarna)

Jest to samodzielne stanowisko. Zatrudniona osoba będzie miała 100% wpływ na projektowanie/tworzenie architektury. Pracownik zajmie się stworzeniem systemu operacyjnego np. do likwidacji szkód.

Jako naszemu Pracownikowi zaoferujemy Ci:

• prywatną opiekę medyczną
• dodatkowe ubezpieczenie na życie i od NW
• kartę Benefit Multisport
• budżet na dodatkowe kursy
• certyfikaty
• wyjazdy na konferencje

Wymagania

Jeżeli: • znasz bardzo dobrze język Java (framework Hibernate)
• znasz język C# (min. w stopniu podstawowym)
• znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Mile widziana znajomość zagadnień ubezpieczeniowych.

Nie czekaj z nadesłaniem CV !

Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Metodologia pracy

O New-Invest

Szukamy Pracownika do naszego zespołu Programistów :)

Stanowisko: Programista C++

Miejsce pracy: Katowice

Wynagrodzenie: 7500 PLN netto – Umowa o Pracę

                                              9400 - 9650 PLN netto – B2B

Klient: nowoczesna firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla dużych przedsiębiorstw z różnych branż.

Dla Pracownika:

-           przy B2B – 26 dni płatnego urlopu

-           pracę w międzynarodowym środowisku

-           udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i umiejętności Pracownika

-           imprezy sportowe, wyjazdy integracyjne

Wymagania:

-           biegła znajomość C++

-           doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych

-           znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle)

Zadania na tym stanowisku to między innymi:

-           tworzenie oraz implementacja oprogramowania w C++

-           rozwój aplikacji do zarządzania przedsiębiorstwem

-           testowanie oprogramowania

-           korzystanie z relacyjnych baz danych, SQL

[email protected]