Programista Java (Warszawa/Ursynów)

  • Warszawa
  • Umowa o pracę

Do firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania w branży ubezpieczeniowej poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Programista Java (praca stacjonarna)

Jest to samodzielne stanowisko. Zatrudniona osoba będzie miała 100% wpływ na projektowanie/tworzenie architektury. Pracownik zajmie się stworzeniem systemu operacyjnego np. do likwidacji szkód.

Jako naszemu Pracownikowi zaoferujemy Ci:

• prywatną opiekę medyczną
• dodatkowe ubezpieczenie na życie i od NW
• kartę Benefit Multisport
• budżet na dodatkowe kursy
• certyfikaty
• wyjazdy na konferencje

Wymagania i obowiązki

Jeżeli:

• znasz bardzo dobrze język Java (framework Hibernate)
• znasz język C# (min. w stopniu podstawowym)
• znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Mile widziana znajomość zagadnień ubezpieczeniowych.

Nie czekaj z nadesłaniem CV !

Zapraszam do kontaktu: [email protected]