Programista PL/SQL

Connectis
  • Kontrakt Umowa

Inne

Do jednego z projektów informatycznych realizowanych przy współpracy z naszym Klientem, poszukujemy specjalisty na stanowisko Programista PL/SQL

Wymagania

Opis stanowiska:
  • Tworzenie infrastruktury informacji przestrzennej
  • Projektowanie nowych funkcjonalności oraz utrzymywanie istniejącego systemu
  • Współpraca z projektantami, analitykami oraz architektami w obszarze bieżących projektów

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu w technologii PL/SQL
  • Doświadczenie w zakresie optymalizacji kodu (pod kątem dużych wolumenów danych)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Podstawowa znajomość języka programowania Java oraz narzędzia Eclipse
  • Mile widziane doświadczenie z systemem CRM

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Całościowe wsparcie na systemie
  • Elastyczne formy zatrudnieni