Programista aplikacji internetowych / PHP

Poszukujemy programisty do zespołu projektującego aplikacje internetowe. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kodowanie logiki aplikacji (backend) oraz warstwę prezentacji (frontend). Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Luboniu.

Oferujemy:
• elastyczne godziny pracy (możliwość wykonywania części zadań zdalnie)
• Realny wpływ na kształt projektowanych aplikacji
• Wygodne stanowisko pracy i miłą międzynarodową atmosferę
• Kwota wynagrodzenia do uzgodnienia
• Dodatkowym atutem będzie znajomość frameworka PHP – Laravel oraz aktualnych trendów technologii internetowych i mobilnych.

Mile widziani studenci.

Wymagania i obowiązki

• Umiejętność programowania w języku PHP
• Bardzo dobra znajomość HTML, CSS
• Znajomość relacyjnych baz danych
• Znajomość wzorców projektowych
• duża motywacja do nauki języka obcego albo komunikatywna znajomość języka angielskiego