Lead Software Engineer/ Senior PHP Developer

GWD Concept, właściciel marek Displate i PosterPlate

7 000 - 9 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia
Inne

GWD Concept - właściciel marek Displate i PosterPlate, specjalizujących się w produkcji i sprzedaży prac artystów/ grafików/ designerów na innowacyjnych nośnikach z segmentu home decor, poszukuje osoby na stanowisko Lead Software Engineer'a, która będzie częścią zespołu programistycznego, budującego i rozwijającego jedną z najszybciej rozwijających się platform e-commerce w Europie.
Software Development Team Leader powinien być doświadczonym programistą z praktyczną wiedzą i doświadczeniem, które będzie wykorzystywał do rozwoju globalnej platformy e-commerce i przekazywać swojemu zespołowi w postaci wskazówek, porad i profesjonalnego nadzoru ich pracy.

Lead Software Engineer
(miejsce pracy: Warszawa)

Obowiązki:
• Planowanie architektury systemu i wybór rozwiązań technologicznych,
• Wsparcie i nadzór zespołu programistów,
• Raportowanie postępu prac oraz problemów i pomysłów powstałych w procesie rozwoju aplikacji,
• Sugerowanie rozwiązań mających na celu usprawnienie działania aplikacji,
• Kontrola jakości wytwarzanego kodu,
• Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji kodu i funkcjonalności aplikacji,
• Doradztwo i wsparcie merytoryczne członków zespołu,
• Dbanie o stały rozwój kompetencji zespołu,
• Pomoc w rozwiązywaniu problemów programistycznych przy implementacji projektów.

Wymagania:
• Duże doświadczenie w programowaniu w PHP/Laravel, bardzo dobra znajomość JavaScript oraz CSS,
• Bardzo dobra znajomość SQL i relacyjnych baz danych,
• Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji,
• Dobra znajomość Git,
• Doskonała organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów i wielozadaniowość,
• Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz dobra znajomość języka angielskiego w mowie
i w piśmie,
• Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w kierowaniu zespołem programistów
w technologicznym startup'ie,
• Doświadczenie w tworzeniu i rozbudowie aplikacji e-commerce,
• Zainteresowanie i wiedza z dziedziny test-driven development, metodologii Agile oraz metody lean.

Klient oferuje:
• Atrakcyjną pracę umożliwiającą rozwój umiejętności w jednej z najszybciej rozwijających się platform e-commerce w Europie,
• Stabilne, długoterminowe zatrudnienie,
• Pakiet medyczny,
• Możliwość rozwoju w młodym, dynamicznym zespole .

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna