Programista Java/JavaScript

  • Warszawa
  • 5000 - 12000 zł netto
  • Umowa o pracę

Poszukujemy ambitnych Developerów zainteresowanych pracą projektową w zespole,chętnie podejmujących nowe wyzwania i własne inicjatywy.

Do aplikowania zapraszamy również programistów z mniejszym doświadczeniem komercyjnym. Oferta stanowi doskonałą okazję na zdobycie wielu cennych doświadczeń w realizacji prac przy złożonym i interesującym projekcie integracyjnym w branży telekomunikacyjnej.

Podstawowe informacje:

Miejsce pracy: Warszawa
Tryb pracy: Cały etat
Termin rozpoczęcia: styczeń/ luty 2014
Czas trwania kontraktu - 6 mies. z możliwością przedłużenia
Wynagrodzenie: 5 000 – 12 000 zł, uzależnione od doświadczenia, przy kontrakcie podnosimy stawki,
Forma zatrudnienia: kontrakt/ umowa zlecenie/ umowa o pracę (do indywidualnego ustalenia).

Wymagania i obowiązki

Wymagania stawiane przed kandydatem:

Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (również studenci IV i V roku studiów), min. średnie,
Min. 2 letnie doświadczenia w prgramowaniu w językach obiektowych lub 1 rok doświadczenia w Javie,
Doświadczenie w programowaniu w Java i JavaScript,
Znajomość CSS,
Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych.

Zakres zadań na stanowisku:

Programowanie front-endu dla Siebel Open-UI,
Programowanie aplikacji webowych,
Udział w projekcie integracyjnym, współpraca z zespołem projektowym,
Dbałość o wysoką jakość wykonywanych rozwiązań.

O ITFS sp. z o.o.

Nowoczesna Kadra IT
ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma wprowadzająca nowoczesne rozwiązania w obszarze IT. Oferujemy zaawansowane usługi informatyczne dla przedsiębiorstw oraz outsourcing specjalistów IT.
Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno rynek polski jak i rynki europejskie. Realizujemy projekty wewnętrzne oraz projekty na zlecenie naszych klientów.

Świadczymy usługi z zakresu wdrożeń systemów informatycznych (ERP, CRM), outsourcingu kadry IT oraz migracji systemów do chmur obliczeniowych.

W związku ze wzrostem zainteresowania naszymi usługami nawiążemy współpracę z Developerami oraz konsultantami w obszarze IT.

Informacje o rekrutacji

CV zawierające poniższą klauzulę proszę przesyłać na adres [email protected]

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"