Konferencja Softdevcon to pierwsza merytoryczna konferencja dla programistów. Jest to równoznaczne z tym, że priorytetem wydarzenia będzie nie reklama a wiedza.

Programiści mają okazję uczestniczyć w wielu konferencjach. Gorszych lub lepszych, jednak niezmiennie powiązanych z promocją firm działających na rynku IT. Konferencja Softdevcon to wyjście na przeciw takim schematom i zorganizowanie spotkania, podczas którego uczestnicy zdobędą rzeczową wiedzę z  zakresu programowania. Target stanowią programiści oraz osoby zainteresowane tematem programowania, czyli wszyscy chętni do uczestniczenia w wykładach/warsztatach typu NO Power Point i BYOL, wymienionych poniżej.

LISTA PRELEKCJI:
1."Programowanie gier na Androida przy użyciu darmowego framework'a do gier – andengine."
Przemysław Łopaciuk

2."Hallo Android – programowanie aplikacji na system Android"
Konrad Malawski

3."Domain Driven Design – wszystko jest na miejscu i wszystko ma swoje miejsce"
Sławomir Sobótka

4."Enterprise Java Development With Spring Roo"
Christian Tzolov

5."Rozchmurz swoje aplikacje – budowanie aplikacji "w chmurze" z wykorzystaniem AWS w praktyce"
Adam Warski, Tomasz Szymański

6."Jak nie testować zwinnie (Dlaczego testowanie w Agile zbyt często przypomina mini–waterfall?)
Wiktor Żołnowski

Siódmy wykład należy do Sponsora Głównego i będzie miał charakter merytoryczno-marketingowy.

Konferencja Softdevcon w Warszawie to dopiero początek drogi. Aby dopasować się do potrzeb uczestników, i aby każdy miał dogodną możliwość brania udziału w spotkaniach, planowane są kolejne edycje w większych miastach Polski (Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk, Białystok).

Konferencja jest wydarzeniem płatnym, z ograniczoną liczbą miejsc. Dlatego już teraz należy podjąć szybką decyzję i zarejestrować się na stronie internetowej www.softdevcon.pl/wydarzenia.

Nie ma innej drogi na to, żeby zdobyć wiedzę, prezenty oraz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w Konferencji, a przy okazji spotkać ludzi podobnych do nas. Z tą samą pasją. Pasją programowania.

Więcej informacji na stronie internetowej www.softdevcon.pl oraz u koordynatora projektu

Anna Tywonek
tel: 22 427 36 93
e-mail: [email protected]