Microsoft zaprasza na „Dzień HTML5”



Finalna odsłona Internet Explorer 9 już na horyzoncie – to najlepszy czas,
aby przygotować strony internetowe na nową przeglądarkę



15 lutego firma Microsoft organizuje warsztaty przeznaczone dla programistów, którzy zainteresowani są tematyką standardów i technologii oferowanych przez najnowsze przeglądarki. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00 w siedzibie firmy Microsoft w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 195a. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się na stronie msevents.microsoft.com.


W spotkaniu wezmą udział prelegenci reprezentujący niezależne firmy programistyczne:


Ze strony Microsoft wezmą w nim udział Patryk Góralowski, Bartłomiej Zass, Daniel Biesiada
i Łukasz Foks. Każdy z nich posiada doświadczenie w zakresie projektów wykorzystujących potencjał nowych funkcji Internet Explorer 9 i najnowocześniejszych standardów – w tym HTML5.


Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wymienić poglądy na temat trybów zgodności przeglądarki, sposobów ich ustawiania oraz wpływu na sposób wyświetlania strony internetowej. Zaprezentowane zostanie również to, co oferuje dziś HTML5
i CSS3 – zarówno z punktu widzenia programisty, jak i projektanta interfejsu. Uczestnicy będą mogli też zapoznać się z nowymi narzędziami developerskimi.


Spotkanie będzie również okazją do wymiany poglądów między ekspertami i praktykami. Przygotowano też transmisję internetową, do której dostęp będzie można uzyskać
na portalach MSDN oraz CodeGuru. Zostanie ona też po zakończeniu spotkania udostępniona w portalu Channel 9.


Liczba miejsc jest ograniczona. Zarejestruj się już dziś na stronie msevents.microsoft.com.