Ogólnopolska Konferencja
Cyfrowe Prawo Autorskie
Kraków, 18 maja 2011Czy można ściągać muzykę i filmy z sieci? Jak zabezpieczyć cyfrowe dowody i przeprowadzić śledztwo internetowe? Czy sądy uznają e-dowody, e-dokumenty? Jak to naprawdę jest z dozwolonym użytkiem publicznym w Internecie? Czy  legalne są sieci P2P, torrnety itp.? Usunięcie skutków naruszeń – tylko jak to zrobić z materiałem w cyberprzestrzeni? Czy prawo karne penalizuje cyberprzestęstwa i jakie przestępstwa internetowe rozróżnia kodeks karny? Jakie kary przewidziane są za wyłudzanie danych, podszywanie się pod inne osoby, kradzież tożsamości, ataki hackerskie.

Jeśli nie znasz odpowiedzi na te pytanie – Konferencja jest dla Ciebie! W prawie autorskim nic nie jest oczywiste!

Pretekstem do zorganizowania Konferencji jest próba obalenia mitów dotyczących prawa Internetu. Podczas Konferencji poruszone będą najważniejsze zagadnienia z zakresu prawa autorskiego w cyberprzestrzeni m.in. kwestie związane z cyber-przestępstwami, dozwolonym użytkiem publicznym, zabezpieczeniem i przetwarzaniem dowodów elektronicznych oraz oceną dowodów w postępowaniu karnym.

Konferencja ma wymiar praktyczny – wszyscy prelegenci, z autopsji, znają problemy związane z zagadnieniami cyber-prawa.

Szczegółowe informacje na temat konferencji można znaleźć w załączniku: Konferencja CYFROWE PRAWO_informacja_program.doc (1,55 MB)

4programmers.net jest patronem konferencji.

1 komentarz

Adam Boduch 2011-02-23 17:02

UWAGA! Zmiana daty na 18 maja 2011!