Już 19 października 2013r. na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbędzie się pierwsza edycja konferencji SpreadIT. Udział w wydarzeniu jest całkowicie darmowy. W czasie trwania konferencji dostępne będą 3 niezależne ścieżki tematyczne - inżynieria oprogramowania, tworzenie gier komputerowych oraz tematyki miękkie.

Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy będzie mógł znaleźć dla siebie coś interesującego - zarówno osoby doświadczone jak i takie, którym te zagadnienia były dotąd całkowicie obce. Tym bardziej, że uczestnicy będą mieli możliwość swobodnego wyboru prelekcji, które są dla nich bardziej interesujące w danym momencie. Na uwagę zasługuje też fakt, że prelekcje prowadzone będą przez doświadczone osoby, które na co dzień czynnie działają w różnych dziedzinach branży IT.

Zachęcamy do odwiedzenia strony konferencji (www.spreadit.pl), gdzie można znaleźć szczegółowe informacje oraz dokonać rejestracji. Choć wydarzenie jest w pełni otwarte i rejestracja nie jest konieczna do wzięcia udziału, to jednak dla pierwszych 150 osób stanowi ona gwarancję otrzymania koszulki w wybranym przez siebie rozmiarze.

1 komentarz

niezdecydowany 2013-09-22 16:30

Wybiera się ktoś ?