Miniatura
Trwają zapisy na czwartą edycję największej polskiej konferencji poświęconej programowaniu w PHP. W tym roku spotkanie odbędzie się w dniach 25-27 października w Szczyrku.

PHPCon Poland to konferencja dla programistów i entuzjastów języka PHP, organizowana siłami internautów z całego kraju pod egidą stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG). Jej celem jest integracja środowisk osób związanych z PHP oraz otoczenia biznesowego zainteresowanego praktycznym wykorzystaniem PHP w projektach komercyjnych. Ta konferencja to świetna okazja, by nawiązać nowe kontakty, wymienić doświadczenia i pomysły na przyszłość. Jest skierowana zarówno dla profesjonalistów, jak i do osób, które dopiero niedawno zainteresowały się programowaniem.

PHPCon to nie tylko prelekcje: po części oficjalnej, często do późnych godzin nocnych trwają nieformalne spotkania, dyskusje i wymiana doświadczeń. Jest to rzadka okazja, by dowiedzieć się czegoś nowego, wymienić poglądami, a czasem zaistnieć w nowym projekcie i być może wzbogacić swoje CV.

By się zapisać, należy zacząć od założenia konta w serwisie www.phpcon.pl. Po zalogowaniu wypełniamy Kartę uczestnika, a jeśli jedziemy grupą, możemy zgłosić wiele osób z jednego konta. Na stronie cennika, za pomocą kalkulatora obliczamy kwotę wpłaty, którą następnie przekazujemy na podane na tej samej stronie konto. Po potwierdzeniu uczestnictwa możemy wybrać, z kim chcemy pojechać, z kim chcemy być w pokoju, a także skorzystać z kilku innych ciekawych udogodnień. Wszystkich odwiedzających serwis phpcon.pl po raz pierwszy zachęcamy do zapoznania się z obszernym FAQ, czyli odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

PHPCon Poland 2013 odbędzie się w dniach 25-27 października br., w Szczyrku, w hotelu Orle Gniazdo u stóp masywu Klimczoka. Szczegóły oraz zapisy on-line dostępne są na stronie imprezy pod adresem: www.phpcon.pl. Zapisy zakończą się na tydzień przed konferencją, jednak warto pomyśleć o udziale i rejestracji już teraz, bo zniżki z tytułu wczesnej rejestracji maleją z upływem czasu.