Ruszamy z trzecią edycją CITROËN CREATIVE AWARDS!  -  globalnego konkursu kreatywnego,
w którym uczestnicy z 87 krajów walczą o realizację projektu w duchu Créative Technologie
 – idei, która od ponad 90 lat wpisana jest w DNA marki Citroën.

Poprzednie edycje konkursu cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego z przyjemnością zapraszamy Cię do udziału w kolejnej odsłonie i dajemy możliwość wykazania się w kolejnym, nowym wyzwaniu.

Więc uruchom wyobraźnię i weź udział we wspólnej przygodzie!

Zaskocz nas pomysłami na aplikacje mobilne ułatwiające jazdę samochodem. Już w lutym
międzynarodowe Jury profesjonalistów zbierze się, by wyłonić trzech zwycięzców. Łączna pula nagród to 17,000 €. Żeby zwiększyć swoje szanse na nagrodę publiczności w wysokości 1,500 € podziel się swoimi pomysłami z przyjaciółmi i zachęć ich do głosowania od 13 lutego 2013.

Wyzwanie


Przewidywanie nowych trendów to przede wszystkim sztuka uważnego słuchania. Słuchania Ciebie!

Dlatego  po raz kolejny zapraszamy Cię do wniesienia wkładu w tworzenie produktów i usług
przyszłości!

Smartfony i aplikacje mobilne w krótkim czasie wpłynęły na sposób w jaki żyjemy, ułatwiając nam wykonywanie codziennych czynności. Pora, by zmieniły również oblicze motoryzacji – nadszedł czas, by zredefiniować sposób, w jaki korzystamy w samochodu.

Wyobraź sobie, że masz w smartfonie nieograniczony dostęp do wszystkich możliwych informacji o Twoim samochodzie, zarówno technicznych (prędkość, spalanie/CO2, geolokacja, komputer pokładowy, kamera itd.) jak i ogólnych (sieć salonów sprzedaży, serwis, naprawy, diagnostyka, doradztwo, ruch samochodowy itd.). Jak wykorzystasz te dane by ułatwić sobie jazdę?

Podczas konkursu niektóre pomysły będą prezentowane online, stanowiąc bazę do komentowania i dyskusji, oraz będąc inspiracją do kolejnych pomysłów.

Nagroda


1.miejsce: €10,000
2.miejsce: €4,000
3.miejsce: €1,500

Nagroda publiczności: €1,500

Wszyscy zwycięzcy zostaną zaproszeni do Paryża, gdzie uczestniczyć będą w ceremonii wręczenia nagród Citroën Creative Awards oraz odwiedzą prestiżowe Centrum Wirtualnych Technologii Citroëna.

Zgłoszenia


Odwiedź fan page Citroen Polska na Facebooku - znajdziesz tam aplikację Citroen Creative Awards 2012 - wejdź w nią, kliknij "Read the brief and take part" i prześlij nam swój pomysł, uwzględniając następujące punkty:

- Nazwa aplikacji
- Diagram, ilustracja lub prezentacja wizualna z tekstem (maks. 3 pliki w formacie JPEG)
- Krótki opis Twojego pomysłu (po angielsku lub francusku)
- Opis szczegółowy (po angielsku lub francusku, maks. 1000 znaków)

Daty


10 | 02 | 2013
Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń

13 | 02 | 2013
Początek głosowania na nagrodę publiczności

Marzec 2013 - Ogłoszenie zwycięzców

Ważne informacje


- Projekt musi odzwierciedlać wartości reprezentowane przez markę. Wszelkie pomysły na aplikacje podważające dobre imię marki lub jakość pojazdów marki Citroën,
zagrażające bezpieczeństwu na drodze oraz szkodzące środowisku, będą odrzucane.

- Przeniesienie praw autorskich: użytkownicy zgłaszający swoje prace do konkursu zobowiązani są do zaakceptowania zasad i warunków korzystania ze strony.
- Zwycięzcy zostaną wyłonieni na drodze głosowania międzynarodowego Jury profesjonalistów.

2 komentarze

UX ninja 2013-03-04 09:37

Konkurs już chyba się zakończył, ale jeśli następnym razem będziecie chcieli mieć większe szanse na zwycięstwo zapraszamy po wiedzę w estetycznych graficznych pigułkach :)

http://witflow.com/poznaj-kompetencje/infografiki.html

Programm3r 2013-02-19 11:42

Fajnie, że Citroen angażuje się trochę w takie sprawy (a może powinienem napisać że to fajnie, że uczestnicy angażują się w takie sprawy).