Miniatura
API Hours już 6 listopada! Rejestracja ruszyła!
6 listopada w Krakowie odbędzie się spotkanie deweloperów aplikacji na Facebooka API Hours. Jest to pierwsza tego typu impreza w Polsce, która powstała z inicjatywy jednej z największych spółek deweloperskich – Ganymede przy współpracy z Facebookiem. API Hours to okazja by poznać tajniki sukcesu największych aplikacji i porozmawiać z ich twórcami.
Barcamp odbędzie w klimatycznych wnętrzach krakowskiego klubu Lizard King - miejsca znanego nie tylko wśród fanów rocka, ale i entuzjastów nowoczesnych technologii. Właśnie ruszyła rejestracja na stronie http://www.ganymede.eu/api-hours.
Deweloperzy o swoich projektach
Prezentacje pokazane podczas API Hours to w głównej mierze case studies oryginalnych aplikacji wykorzystujących Open Graph. Sesja rozpocznie się od eksperckiego wystąpienia na temat możliwości, jakie stwarza Facebook swoim deweloperom. Prelekcje są adresowane do wszystkich, którzy piszą lub mają zamiar tworzyć aplikacje dla Facebooka, a tych jak widać nie brakuje, biorąc pod uwagę choćby frekwencję podczas warszawskiego hackatonu.