Nowości

Noc Informatyka 4

  • 5 komentarzy
  • 205 odsłon
  • Oceń ten tekst jako pierwszy
<center>logo_noc.png</center>
Noc informatyka to krakowskie niekonwencjonalne wydarzenie rozrywkowo-naukowe, które łączy elementy konferencji otwartej, imprezy integracyjnej oraz sportów ekstremalnych ;-) Zapraszamy wszystkich ciekawych świata ludzi, którzy dodatkowo interesują się informatyką lub dziedzinami pokrewnymi. Garnitury i formalizmy zostawiamy za drzwiami. Będzie luźno, swobodnie i ciekawie. Już teraz można zapoznać się z agendą imprezy na którą składają się m.in. install party, interesujące referaty, projekcja wybranego filmu, konkursy z nagrodami takie jak: rzut laptopem w dal, curling dyskami twardymi lub turniej nielogicznej wiedzy informatycznej.
Jest to już czwarta odsłona imprezy. Spotkanie odbędzie się 23-24 kwietnia 2010 od godziny 18:00 wieczorem, a zakończy powitaniem wschodu słońca ;). Jako miejsce ponownie wybraliśmy klub studencki Bakałarz (budynek Uniwersytetu Pedagogicznego ul. Ingardena 4 w Krakowie). Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się na stronie www. Koszt wzięcia udziału to 15 zł, decyduje kolejność wpłat. Dysponujemy ograniczoną ilością miejsc. Zachęcamy, do przyniesienia własnego komputera zarówno laptopa, notebooka, jak i komputera stacjonarnego. W trakcie trwania nocy informatyka czeka na was parę trakcji, zapewniamy ciepły posiłek, czyli kiełbaski z grilla, oprócz tego zapewniamy przekąski i napoje. Organizatorem Studenckie Koło Naukowe Informatyków przy KIiMK UP Kraków pod opieką dr. Wojciecha Folty, oraz zaprzyjaźnieni informatycy z krakowskiego środowiska IT.
Więcej informacji oraz rejestracja dostępne na naszej stronie: www.noc.up.krakow.pl

5 komentarzy

jakubkrol 2010-07-11 15:48

Było super :)
Zapraszam w przyszłym roku.

PS. Czemu tak mało nowości na 4p?

jakubkrol 2010-04-11 12:45

Ale bomba!

"Nie ma to jak dobra impreza!"
- by Nekro

Może przyjedziemy :D

Sueroski 2010-04-03 09:56

gdyby było we Wrocławiu to bym przyszedł, ale do Krakowa nie chce mi się jechać
pomyślcie za rok, żeby zrobić to w wakacje, bo nieco młodsi informatycy (liceum/studia) też chętnie, by przyszli, a podczas roku muszą kuć (no nie wszyscy, ale tak w roku szkolnym to troszkę dla nich lipnie)

aigimig 2010-03-17 22:16

"...rzut laptopem w dal, curling dyskami twardymi..."
(...)
"...Zachęcamy, do przyniesienia własnego komputera zarówno laptopa, notebooka, jak i komputera stacjonarnego..."

taa na pewno przyniose laptopa :P

czterysta czwarty 2010-05-01 13:56

I ja tam byłem. R20 piłem :D